- Weather
- Republic of Estonia
- Ida-Viru County
- Viivikonna
Current Weather Viivikonna
Current weather for the city of Viivikonna. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
