Current Weather Vic-sur-Seille
Current weather for the city of Vic-sur-Seille. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 3°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
