Current Weather Vic-Fezensac
Current weather for the city of Vic-Fezensac. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
