Current Weather Vic-Fezensac
Current weather for the city of Vic-Fezensac. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 28. 4. (00:00)
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 54 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
