Current Weather Vesl-Børsjøen
Current weather for the city of Vesl-Børsjøen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -11°C |
| Average: | 2°C |
