Current Weather Vernet-les-Bains
Current weather for the city of Vernet-les-Bains. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
