- Weather
- Russia
- Altay Kray
- Verkh-Payva
Current Weather Verkh-Payva
Current weather for the city of Verkh-Payva. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 8°C |
