- Weather
- Kingdom of Sweden
- Stockholm County
- Vendelsö
Current Weather Vendelsö
Current weather for the city of Vendelsö. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 6°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 7°C |
