- Weather
- Kingdom of Sweden
- Västra Götaland County
- Västra Ebbared
Current Weather Västra Ebbared
Current weather for the city of Västra Ebbared. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like -1°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 2°C |
