- Weather
- Kingdom of Sweden
- Gotland County
- Västerbjärs
Current Weather Västerbjärs
Current weather for the city of Västerbjärs. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 995 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 9°C |
