Current Weather Vartej
Current weather for the city of Vartej. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
42°C
feels like 48°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 10 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 34°C |
