- Weather
- United States of America
- New York
- Van Etten
Current Weather Van Etten
Current weather for the city of Van Etten. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
