- Weather
- United States of America
- Minnesota
- Vadnais Heights
Current Weather Vadnais Heights
Current weather for the city of Vadnais Heights. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid to 2. 4. (12:00)
2°C
feels like -3°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 4°C |
