- Weather
- Iran
- Sistan and Baluchestan
- Vādelū
Current Weather Vādelū
Current weather for the city of Vādelū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
41°C
feels like 46°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 32°C |
