Current Weather Ūzūn Darreh
Current weather for the city of Ūzūn Darreh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 19°C |
