- Weather
- Russia
- Arkhangelskaya oblast
- Ust’-Zaostrovskaya
Current Weather Ust’-Zaostrovskaya
Current weather for the city of Ust’-Zaostrovskaya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 10°C |
