- Weather
- Russia
- Zabaykal’skiy (Transbaikal) Kray
- Ust'-Telenguy
Current Weather Ust'-Telenguy
Current weather for the city of Ust'-Telenguy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -2°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | -2°C |
