- Weather
- Russia
- Kemerovo Oblast
- Ust'-Tala
Current Weather Ust'-Tala
Current weather for the city of Ust'-Tala. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 3°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
