- Weather
- Russia
- Tomsk Oblast
- Ust’-Syraya
Current Weather Ust’-Syraya
Current weather for the city of Ust’-Syraya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 5°C |
