Current Weather Ust-Maya
Current weather for the city of Ust-Maya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-7°C
feels like -10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -28°C |
| Average: | -8°C |
