Current Weather Ust'-Lyuga
Current weather for the city of Ust'-Lyuga. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 1°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
