- Weather
- Russia
- Irkutsk Oblast
- Ust'-Kada
Current Weather Ust'-Kada
Current weather for the city of Ust'-Kada. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 6°C |
