- Weather
- Russia
- Irkutsk Oblast
- Ust'-Kada
Current Weather Ust'-Kada
Current weather for the city of Ust'-Kada. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 10°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 5°C |
