- Weather
- Republic of Kazakhstan
- East Kazakhstan
- Ust'-Chindagatuy
Current Weather Ust'-Chindagatuy
Current weather for the city of Ust'-Chindagatuy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-4°C
feels like -7°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 5°C |
