- Weather
- Russia
- Novosibirsk Oblast
- Ust’-Aleus
Current Weather Ust’-Aleus
Current weather for the city of Ust’-Aleus. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
