- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Un-dong
Current Weather Un-dong
Current weather for the city of Un-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 1°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -19°C |
| Average: | 3°C |
