- Weather
- Kyrgyzstan
- Batken
- Uch-Debe
Current Weather Uch-Debe
Current weather for the city of Uch-Debe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
