- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Twik-kol
Current Weather Twik-kol
Current weather for the city of Twik-kol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
