- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Twigolmol
Current Weather Twigolmol
Current weather for the city of Twigolmol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 9°C |
