Current Weather Tūmār Darrehsī-ye Pā’īn
Current weather for the city of Tūmār Darrehsī-ye Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
