- Weather
- Russia
- Bashkortostan Republic
- Tukmak-Karan
Current Weather Tukmak-Karan
Current weather for the city of Tukmak-Karan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 16°C |
