- Weather
- United States of America
- Oregon
- Tualatin
Current Weather Tualatin
Current weather for the city of Tualatin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Weather
Valid to 2. 4. (13:00)
Frost
Valid from 2. 4. (21:00) to 2. 4. (09:40)
6°C
feels like 3°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
