- Weather
- Republic of Belarus
- Grodnenskaya
- Trasechenenta
Current Weather Trasechenenta
Current weather for the city of Trasechenenta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Average: | 5°C |
