- Weather
- United States of America
- Vermont
- Townshend
Current Weather Townshend
Current weather for the city of Townshend. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 2°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 6°C |
