Current Weather Torre del Campo
Current weather for the city of Torre del Campo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
