Current Weather Tornimparte
Current weather for the city of Tornimparte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid from 1. 4. (02:00) to 3. 4. (00:00)
Rain
Valid to 3. 4. (00:00)
Wind
Valid to 1. 4. (02:00)
Thunderstorms
Valid from 1. 4. (02:00) to 2. 4. (02:00)
4°C
feels like -2°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 35 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
