Current Weather Torelle
Current weather for the city of Torelle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (20:00)
20°C
feels like 22°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
