- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Torasal-li
Current Weather Torasal-li
Current weather for the city of Torasal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 16°C |
