- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- T’op’yŏng-ni
Current Weather T’op’yŏng-ni
Current weather for the city of T’op’yŏng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
