- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Tonghŭng-ni
Current Weather Tonghŭng-ni
Current weather for the city of Tonghŭng-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -5°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 0°C |
