Current Weather Tolombeh-ye ‘Abbās Tehrānī
Current weather for the city of Tolombeh-ye ‘Abbās Tehrānī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
