Current Weather Toén
Current weather for the city of Toén. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 29. 4. (09:00) to 29. 4. (22:00)
Moderate Thunderstorms
Valid from 28. 4. (15:00) to 28. 4. (22:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
