- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Baghlan
- Til-e Dūāb
Current Weather Til-e Dūāb
Current weather for the city of Til-e Dūāb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | 4°C |
