- Weather
- Greece
- East Macedonia and Thrace
- Thymonia
Current Weather Thymonia
Current weather for the city of Thymonia. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (21:00)
Severe Thunderstorms
Valid to 2. 4. (21:00)
13°C
feels like 9°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 12°C |
