- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Hà Nam
- Thụy Sơn
Current Weather Thụy Sơn
Current weather for the city of Thụy Sơn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 27°C |
