- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Can Tho
- Thốt Nốt
Current Weather Thốt Nốt
Current weather for the city of Thốt Nốt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 38°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
