- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bắc Ninh
- Thôn Chè
Current Weather Thôn Chè
Current weather for the city of Thôn Chè. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 28°C |
