- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Thoiré-sous-Contensor
Current Weather Thoiré-sous-Contensor
Current weather for the city of Thoiré-sous-Contensor. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 14°C |
