- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Cao Bằng
- Thin Phân
Current Weather Thin Phân
Current weather for the city of Thin Phân. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 25°C |
