Current Weather Tas-Tumus
Current weather for the city of Tas-Tumus. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
